گزارش تصویری جشنواره موسیقی

خانه » اخبار و نوشته ها » گزارش تصویری جشنواره موسیقی

گزارش تصویری جشنواره موسیقی

انتشار: 20/01/19 برچسب ها :

گزارش تصویری مجموعه رویدادهایی است که در یک ایونت رخ میدهد.

این ایونت میتواند یک همایش، جشنواره و یا خیلی موارد دیگر باشد.

یکی از قالب های ارائه ی گزارش تصویری، ویدئو است. در ویدئو امکان بهره مندی از مدیاهایی چون موسیقی وجود دارد که بر جذابیت گزارش می افزاید.

تولید گزارش ویدئویی این امکان را فراهم میسازد که در زمانی کوتاه مخاطب را از روند برگزاری یک ایونت مطلع کرد. همچنین ماحصل تیم اجرایی یک رویداد است که موفق تر و جذاب تر از دهها پی دی اف است.

تولید گزارش تصویری

ویژگی های یک گزارش ویدئویی خوب چیست؟

۱) به طور کلی می توان گفت مهم ترین آیتمی را که میتوان برشمرد، پرداختن به تمام جنبه های مثبت یک رویداد است که خود شامل چنین مواردی میشود:

ثبت تلاش های دبیرخانه، رجیستری، تیم اجرایی، خبرنگاران، و…

ثبت حضور شخصیت های مهم

ثبت حواشی حضور مدعوین

ثبت رویدادهای جانبی مثل رونمایی از یک کتاب

و…

۲)تصویربرداری

ناگفته پیداست آنچه نقشی مهم و حیاتی دارد استفاده از تصاویر با کیفیت است.

برای تولید تصاویر باکیفیت علاوه بر استفاده از تجهیزات حرفه ای نیازمند هنرمندانی هستیم که با آگاهی از موضوع و شناخت لازم از نور و تصویر با تجربه بالا و روابط عمومی خوب بهترین عملکرد را برای تیم کارگردانی داشته باشند.

۳) زمان

مهم ترین آیتم در تهیه یک گزارش تصویری آیتم زمان است باید دقت کرد در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین اطلاعات تصویری را به مخاطب داد. استفاده از پلان های زیاد اما کوتاه میتواند بر جذابیت گزارش بیفزاید.

۴)) موسیقی

انتخاب یک موسیقی جذاب از مهم ترین کارهایی است که تیم تولید باید انجام دهند.

۵) تدوین

تدوین یک پروژه ویدئویی علاوه بر مهارت نیازمند تجربه در خصوص تولید چنین پروژه هایی می باشد. تدوینگر حرفه ای باید از حجم عطیم تصاویر تولید شده بهترین، موثرترین و با مفهوم ترین تصاویر را انتخاب کند و در ثانیه هایی کوتاه هر یک را به نمایش گذارد.

نقش رویای بهشت

 

چرا نقش رویای بهشت گزینه خوبی برای تولید گزارش تصویری است؟

استفاده از تیمی با تخصص در زمینه های متعدد | تجربه ی حرفه ای | تیم حرفه ای | روابط عمومی بالای کلیه اعضای تیم | نمونه کارهای خوب | داشتن مدارک مورد نیاز در انجام امور حسابداری (فاکتور رسمی، کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده)


این ویدئو گزارش تصویری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران است که یکی از بخش های تولید شده برای این رویداد موسیقیایی می باشد.

برای دیدن آنونس اختتامیه کلیک کنید(+)

برای دیدن فیلم تولید شده برای مراسم اختتامیه کلیک کنید(+)


با سایت ایران جشنواره آشنا شوید:
http://iranjashnvareh.ir/
سایت ایران جشنواره یکی از پایگاه های اینترنتی متعلق به شرکت نقش رویای بهشت است که بر پایه ی تجربه های پیشین و سالها فعالیت این مجموعه در برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری شکل گرفته است.
تجربه ای که ماحصل آن، آنلاین شدن تمامی اقدامات دبیرخانه ای است. این تارنما با دارا بودن امکانات بالای خود در برنامه نویسی توانایی میزبانی همزمان دهها جشنواره را دارد.
تیم برنامه نویسی و پشتیبانی ایران جشنواره امیدوار است که در آینده ی نزدیک این سایت به عنوان مرجع برگزاری جشنواره های مختلف در سطوح بین المللی و ملی باشد.


مجری برگزاری همایش سمینار جشنواره

مجری برگزاری همایش