رخداد آنلاین

رخدادآنلاین پخش زنده اینترنتی مراسم

رخداد آنلاین

انتشار: 20/07/30 برچسب ها :

رخداد آنلاین جدیدترین خدمت شرکت نقش رویای بهشت است که در جهت ارائه خدمات جدید در زمینه برگزاری هر نوع ایونتی می باشد.

رخداد آنلاین ارائه دهنده ی خدمات برگزاری رویدادهای تحت بستر وب است که امکان پخش زنده مراسم از طریق کلیه لایو استریم ها از قبیل یوتیوب ، اینستاگرام ، آپارات و … را میسر میسازد.

برگزاری همایش ها ، سمینارها ، جشنواره ها و کلیه ی رخداد ها با توجه به شرایط موجود و امکان سازی بهره مندی از این رویداد ها برای عموم مخاطبان به صورت آنلاین دپارتمان رخداد آنلاین را در نقش رویای بهشت راه اندازی کرده است.

رخداد آنلاین توانایی میزبانی و اجرای مراسم هایی از قبیل همایش، گردهمایی، مجامع های شرکتها و کلیه انجمن ها، جشنواره ها و ایونت های خلاقانه را دارا می باشد.

برگزاری رخداد های آنلاین تنها نیازمند توانایی فنی و علمی نیست. رخدادآنلاین تنها راه کاری است برای برگزاری همایش ها و سایر رویدادها برای انجام بدون دغدغه ی آن به صورت آنلاین تا در ارائه ی خدمات همچنان به روز و در کنار شما باشیم. پخش زنده اینترنتی مراسم یا همان لایو استریم  تنها بخشی از خدمات رخداد آنلاین است.

مجموعه نقش رویای بهشت با بهره‌گیری از تجربیات متفاوت، از برگزاری و اجرای مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی و هنری کشور از یکسو؛ همچنین دارا بودن تجهیزات پیشرفته و به لطف حضور نیروی انسانی متخصص از سوی دیگر به عنوان مجری برگزاری همایش ، توانسته است در سال‌های اخیر با جلب اعتماد نهادها و سازمان‌های مختلف برگ‌های زرینی بر دفتر فرهنگ و هنر این مرز و بوم بیفزاید.

کارگردانی  رخدادها از مهم‌ترین بخش‌های پروژه‌های سطوح بالا بوده که نیازمند برنامه ریزی دقیق و تنوع کافی در اجرای آن است.

استفاده از برترین تیم های اجرایی، انسجام در گرافیک کل پروژه از جمله طراحی و اجرای پوستر، بروشور، لوح تقدیر، تندیس، آنونس و تیزر، گزارش تصویری، دکوراسیون، گل‌آرایی و از طرفی انتخاب مجریان برتر و مطرح رسانه ملی در کنار سایر هنرمندان برای حضور و اجرای برنامه از دیگر ظرفیت‌های اجرایی نقش رویای بهشت در برگزاری رخدادهای آنلاین است.

رخداد آنلاین آغازگر بی وقفه و هنرمندانه ی همایش ها، سمینارها و رویدادهای تجاری، هنری و فرهنگی است که بدون محدودیت در زمان و مکان قابل اجرا می باشد.

همچون گذشته با شماییم.

با بخشی از پروژه هایی که در گذشته انجام داده ایم آشنا شوید

کارگردانی و مدیریت اجرای همایش ها، سمینارها و رویدادهای تجاری، هنری ، فرهنگی

مدیریت و کارگردانی مراسم | پخش زنده اینترنتی