بر مدار فرهنگ ۲

خانه » اخبار و نوشته ها » بر مدار فرهنگ ۲

بر مدار فرهنگ ۲

انتشار: 19/01/18 برچسب ها :

بر مدار فرهنگ رسانه ای برای بیان و انتشار اخبار فرهنگ و هنر

مشروح اخبار بر مدار فرهنگ ۲ به شرح زیر می باشد.

از حضور زنان فیلم ساز تا خبر خرید بیش از ۶۰هزار نسخه کتاب به نقل از مهرزاد دانش و همچنین خبر اختتامیه جشنواره عکس هشت توسط نقش رویای بهشت

دیپلماسی سرپرست سازمان سینمایی

«حسین انتظامی» سرپرست سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به اجلاس ضد ایرانی پیش ‌رو به میزبانی لهستان، هفته فیلم این کشور در ایران را لغو کرد.در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در منزل زنده ‌یاد امیر حسین فردی حضور یافت و از خانواده این نویسنده فقید انقلاب اسلامی تقدیرکرد. مرحوم فردی نویسنده پیشکسوت حوزه ادبیات انقلاب اسلامی است که اردیبهشت سال ۹۲ درگذشت. مرحوم امیر حسین فردی مدیرمسئول مجله “کیهان بچه‌ها” و مبدع و پایه‌گذار جایزه‌ های ادبی حبیب و داستان انقلاب بود.حضور پر رنگ زنان فیلمساز در جشنواره سی و هفتم

در این دوره جشنواره نرگس آبیار،آزیتا موگویی،یلدا جبلی،الهه نوبخت،زینب تبریزی،زینب تقوایی،سوگل رضوانی وفاطمه احمدی کارگردانان و تهیه کنندگانی هستندکه در بخش‌های سودای سیمرغ، نگاه نو، مستند و فیلم کوتاه حضور دارند.

بر مدار فرهنگ | رسانه ای برای انتشار اخبار فرهنگ و هنر
بر مدار فرهنگ

مهرزاد دانش خبر داد:

به گفته مهرزاد دانش در آخرین جلسه هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  ۶٠ هزارو ٣٢٠ نسخه به ارزش ١۵ میلیاردو٨٧ میلیون ریال برای خرید انتخاب شد. این کتاب‌ها براساس تفاهم‌نامه‌ها ی بسته‌شده، در اختیارکتابخانه‌های کشور قرار میگیرد.

۱۲۰۰انجمن ادبی در سامانه امور انجمنهای ادبی برای دریافت شناسه اقدام کرده اند و حدود ۵۰۰ انجمن شناسه خودشان را گرفته اند.

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ۹ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت می توانند تا ۵ بهمن نشانیwww.quranedu.ir مراجعه کنند

سمینار کتابفروشی در کسب و کار سنتی و مدرن سه شنبه دوم بهمن ماه ۹۷ ، با همکاری خانه کتاب و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار می شود.

نمایشگاه آثا ربرگزیده دومین جشنواره عکس هشت در فرهنگسرای ارسباران افتتاح شد.

جشنواره عکس هشت با مشارکت دفتر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، بنیاد امام رضا(ع) و نقش رویای بهشت برگزار میشود. در حاشیه این نمایشگاه از کتاب جشنواره رونمایی و جوایز برگزیدگان اهدا شد.

بر مدار فرهنگ | رسانه ای برای انتشار اخبار فرهنگ و هنر
بر مدار فرهنگ