چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟

خانه » اخبار و نوشته ها » اخبار هنری » چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟
تولید فیلم تبلیغاتی صنعتی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی تبلیغاتی

چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟

انتشار: 16/05/03 برچسب ها :

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، همزمان با آغاز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب «جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز، چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟» به نویسندگی جیسن جی توماریک (Jason J. Tomaric) و ترجمه‌ی لیدا کاووسی از سوی انتشارات بنیاد سینمایی فارابی انتشار یافت.
جیسن جی توماریک در معتبرترین مدارس فیلم‌سازی که به دانشجویان یاد می‌دهند چطور باید فیلمی ۲۰ میلیون دلاری بسازند. تدریس کرده است.
کتاب حاضر مجموعه‌ای از تجارب عملی، نکات و ترفندهایی است که نویسنده طی سالیان زیاد آموخته است. وی در این کتاب می نویسد؛ وقتی این مطالب را می‌نوشتم، به چیزهایی فکر کردم که دلم می‌خواست ۱۰ سال پیش، زمانی که تازه پا به این صنعت گذاشتم، از آن‌ها مطلع می‌شدم.
نیاز داشتم کسی که عملاً فیلمی موفق را با بودجه‌ی اندک ساخته تجربیات خود را در اختیار من بگذارد. با در اختیار داشتن منابع، اطلاعات و رهنمودهای درست، می‌توان فیلمی عالی را با بودجه‌ی اندک ساخت. فقط باید بدانید که از کجا باید آغاز کنید. خلاق، پی‌گیر و بلندپرواز باشید. بزرگ بیاندیشید و رویاهایتان را وارد زندگی‌تان کنید و با آن‌ها همراه شوید.
کتاب جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز، چگونه با بودجه‌ای اندک فیلمی حرفه‌ای بسازیم؟» در ۴۵۲ صفحه و با قیمت پشت جلد ۲۷۰۰۰ تومان در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی خواهد شد.