پوشش تصویری غرفه نمایشگاه

خانه » اخبار و نوشته ها » پوشش تصویری غرفه نمایشگاه
پوشش تصویری غرفه های نمایشگاهی

پوشش تصویری غرفه نمایشگاه

انتشار: 22/01/16 برچسب ها : - - -

پوشش تصویری غرفه های نمایشگاهی  از مهم ترین نیازهای شرکت کنندگان در رویدادهای مهم ملی و بین المللی در نمایشگاه ها است.

کمپانی های تجاری با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و نیاز به تبلیغات برای جا نماندن از سایر رقبا بیش از هر زمان دیگری به مستندسازی و تولید محتوا، از حضور خود در نمایشگاه ها احتیاج خواهند داشت.

پوشش تصویری در غرفه های نمایشگاه را میتوان در بخش های مختلفی دسته بندی کرد.

فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاهی:

خدمات فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاه نیازمند تیمی خبره و حرفه ای با روابط عمومی بالاست که توان کار مداوم نزدیک به ۸ ساعت را در روزهای شلوغ نمایشگاه داشته باشد.

داشتن تجهیزات مناسب فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاهی، از جمله دوربین های مناسب فیلمبرداری ، نورهای با کیفیت جهت نورپردازی، سه پایه های سبک و قابل حمل و… از جمله تجهیزاتی هستند که یاری رسان این موضوع در نمایشگاه خواهند بود.

عکاسی از غرفه های نمایشگاهی:

داشتن عکس های با کیفیت از یک رویداد بر کسی پوشیده نیست.

امروزه با هزینه های بسیار بالای ساخت و تجهیز غرفه های نمایشگاهی چنان چه از حضور در رویدادهای بزرگ عکسی تهیه نشود که قابلیتهای خبری مناسب را نداشته باشد به گزاف نیست که بگوییم تلاش برای ایجاد غرفه های زیبا نیز، کاری کم اثر و کوتاه مدت خواهد بود.

استفاده همزمان از عکسهای تولید شده در شبکه های اجتماعی، سایت ها و رسانه های خبری و سایت شرکت سفارش دهنده، از بسترهای مورد نیاز به عکس و عکاسی هستند.

همچنین پس از نمایشگاه ، بهره‌مندی از عکس های غرفه نمایشگاه که با کیفیت مطلوب تهیه شده شده اند در سایت و شبکه های اجتماعی در طول زمان، کاتالوگهای تبلیغاتی، ارسال به مشتریان جدید برای آشنایی و ارسال به مشتریانی که در طول نمایشگاه از غرفه بازدید کرده اند و از آنها عکس تهیه شده است و همچنین مستند سازی برای سالهای آینده از دیگر بسترهایی هستند که نیاز ما را به داشتن هنرمندی عکاس، لایق و شایسته که دارای تجارب عکاسی خبری و تبلیغاتی نیز باشد، ملزم و روشن میسازد.

ساخت کلیپ از فیلم:

پوشش تصویری غرفه های نمایشگاهی با ساخت کلیپ هایی از حضور شرکت در رویدادِ مدنظر تکمیل خواهد شد. این ویدئو کلیپ ها بسته به نیاز مشتری از زمانهای ۵۷ ثانیه تا ۵ دقیقه خواهند بود و با کیفیت های متفاوت قابل ارائه می باشند.

ساخت تیزر معرفی:

ساخت تیزر معرفی شرکت جهت نمایش در ال ایی دی ها و ارسال روی موبایل شرکت کنندگان از دیگر خدمات مورد نیاز در حوزه رسانه های تصویری نمایشگاهیست.

با ارسال فیلم معرفی شرکت و خدمات آن بر روی گوشی شرکت کنندگان در همان لحظه ی آشنایی این امکان را به مشتری و بازدید کننده میدهیم که با واقعیتی ملموس، از خدمات شرکت روبه رو شود.

تدوین و تولید فیلم کلیپ تیزر

تولید محتوا ویژه شبکه های اجتماعی:

با رشد روزافزون اپلیکیشن های ارتباط جمعی به خصوص اینستاگرام، این امکان وجود خواهد داشت تا بسیاری از دنبال کنندگان در طول روزهای نمایشگاه به صورت زنده و آنلاین از فضای غرفه های نمایشگاهی دیدن کرده و بیشتر از گذشته از شرکت آشنا شوند.

ما در شرکت نقش رویای بهشت با تکیه بر دانش فنی بالای خود و تجربه ی پوشش رسانه ای و تصویری نمایشگاه های بزرگ و متعدد، تضمین کننده ی ارائه‌ی کیفیت بالا به شما خواهیم بود.

کارگردانی و تدوین حرفه ای،  صدابرداری حرفه ای و استفاده از دوربین هایی با قابلیت پخش تلویزیونی در بالاترین کیفیت، بهره مندی از هنرمندانی با تجربه بالا، صبور و با روابط عمومی شایسته تجربه ای خوش را از همکاری و ارئه ی سفارشتان به ما برایتان به ارمغان خواهد اورد.

چرا نقش رویای بهشت؟

ما در نقش رویای بهشت با داشتن تجارب برگزاری نمایشگاه، همایش و سمینار های متفاوت با دغدغه های برگزارکنندگان به خوبی آشنا هستیم.

اهمیت کار را به خوبی میدانیم و از هزینه هایی که یک شرکت برای حضور در یک رویداد انجام میدهد مطلع هستیم.  لذا با تمام تلاش و توان خود برای انجام و ارائه‌ی آثاری درخشان گام برمیداریم.

برخی از مهمترین رویدادهای مرتبط که توسط نقش رویای بهشت برای پوشش تصویری کل سالن های مختلف یک نمایشگاه انجام شده است

پوشش تصویری غرفه های نمایشگاهی ، نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی (نمایشگاه شهر آفتاب، نخستین دوره، ۱۳۹۶ )

پوشش تصویری کامل نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۱ )

پوشش تصویری کامل نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و دومین، ۱۳۹۲)

پوشش تصویری کامل فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و سومین، ۱۳۹۳)

مستند سازی فیلم و عکاسی و پوشش تصویری کامل نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و چهارمین، ۱۳۹۴)

پوشش تصویری کامل غرفه های نمایشگاهی و مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و پنجمین، ۱۳۹۵)

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و ششمین دوره، ۱۳۹۶)

برخی از نمایشگاه هایی که نقش رویای بهشت برای مستند سازی حضور یک غرفه از طریق عکاسی و یا فیلم در آن حضور داشته است

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۰ )

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، نوزدهمین دوره، ۱۳۸۹ )

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیست و دومین دوره، ۱۳۹۵)

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۴)

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۳)

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هشتمین دوره، ۱۳۹۵)

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هفتمین دوره، ۱۳۹۴)

عکاسی و ساخت تیزر برای نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون میدکس (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، دهمین دوره، ۱۳۹۸

عکاسی و ساخت تیزر برای نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون میدکس (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، دوازدهمین دوره، ۱۴۰۰

عکاسی و ساخت تیزر برای نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران (بوستان گفتگو تهران، هشتمین دوره، ۱۴۰۰

و عکاسی نمایشگاهی برای ده ها شرکت دیگر در نمایشگاه های متعدد دیگر

جهت رزرو عکاسی و تصویربرداری از مراسمات علاوه بر تماس مستقیم با شرکت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۷۵۸۱۴ تماس حاصل فرمایید.

نقش رویای بهشت