موشن گرافی پست بانک ایران

خانه » نمونه کارها » تیزر » موشن گرافی پست بانک ایران
موشن گرافی

موشن گرافی پست بانک ایران

انتشار: 18/10/19 برچسب ها :

موشن گرافی روشی موثر در معرفی خدمات و محصولات، به مخاطبین است که با درا بودن ویژگی های جذاب میتواند گامی موثر در تبلیغات باشد.

با رشد و گسترش شبکه های اطلاع رسانی در بستر فضای مجازی و استفاده از گوشی های هوشمند در طول شبانه روز توسط کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای و همه گیر شدن استفاده از آن، موقعیت های جدید و شرایطی یکسان برای صاحبان کسب و کار و سازمانها جهت معرفی محصولات ایجاد شده است. از طرفی استفاده از مدیاهای تبلیغاتی متنوع در فضاهای ایجادشده شرایط متفاوتی را دارا می باشد، که استفاده از آن نیازمند شناخت کافی از مخاطبین و فضای ارائه ی تبلیغات می باشد.

در این بین موشن گرافی یکی از گونه های ویدئو از اثرگذاری بالایی هم در فضای مجازی و هم سایر فضاهای تبلیغاتی چون تلویزیون و نمایشگرهای شهری و… دارد. آنچه علت محبوبیت موشن گرافی در میان مخاطبین می باشد نخست ویژگی اصلی آن به عنوان یک ویدئو است. ناگفته پیداست که امروزه اقبال بسیار زیادی از سوی مردم نسبت به دیدن ویدئوها را در فضای وب شاهد هستیم. نمونه ی بارز آن اینستاگرام است. اگر شما هم یک اکانت اینستاگرام دارید حتما بامن موافق هستید که پستهایی ویدئویی چند برابر عکسها دیده میشوند.

از دیگر علل محبوبیت موشن گرافی طراحی و گرافیک جذاب آن است. استفاده از کاراکترهای جدید به شرط طراحی منحصر به فرد به جای موشن گرافیک های آماده، صداگذاری جذاب و دهها آیتم دیگر این گونه از مدیای تبلیغاتی را به ابزاری کارآمد در عرصه ی معرفی محصولات و خدمات تبدیل کرده است.

موشن گرافی یا موشن گرافیک هنر حرکت عناصر گرافیکی است که با خلق تصاویر و کاراکترهای متنوع به جذابیت آن افزوده میشود. ترکیبی که داستان پردازی را جذاب و خلق ایده های جدید را به همراه دارد.

موشن گرافی هنر خلق ایده هائست که تولید آن به صورت رئال افزون بر هزینه های گزاف، شک و تردید درباره ی جذابیت آن در انتهای پروژه را به همراه دارد. یکی دیگر از ویژگی های موشن گرافیک زمان تولید آن است که نسبت به تولیدات مستند بسیار کمتر می باشد. البته در اینجا قصد نداریم که موشن گرافیک را بر تولید تیزرهای تبلیغاتی که نیازمند تصویربرداری است را ارجح بدانیم چرا که هر محصول یا خدماتی نیازمند بررسی برای ارائه ی بهترین مدیای تبلیغاتی است.

با پیشرفت روزافزون نرم افزارهای تولید موشن گرافی هر روز شاهد بهبود امکانات و قابلیتهای اثرگذار افکتها و سایر ابزار مرتبط با تولید موشن گرافی ها هستیم، که یکی از علل دسته بندی های متنوع در این حوزه همین امکانات به روز میباشد اما باید گفت که موشن گرافی در همان عبارت خلق تصاویر متحرک به صورت ویدئو با استفاده از هنر گرافیک است.

از ویژگی های بارز موشن گرافی میتوان موارد زیر را بازگو کرد:

  • تاثیر گذاری موثر بر مخاطب با استفاده از عناصر اصلی هنرهای تجسمی و گرافیک مثل رنگ، ریتم، حرکت و…
  • استفاده درست و کارآمد از موسیقی، افکت های صوتی و نریشن
  • سرعت بالا در جذب مخاطب جهت آشنایی طیف مخاطبین با یک برند
  • کاهش زمان تولید نسبت به برخی از مدیاهای تبلیغاتی
  • کاهش هزینه تولید نسبت به برخی دیگر از مدیاهای تبلیغاتی
  • اثرگذاری بالا در صورت استفاده درست و بجا از ابزاری که در اختیار تیم تولید است
  • نمایش رایگان با استفاده از شبکه های مجازی و…

نقش رویای بهشت با همکارانی خلاق و هنرمند در زمینه گرافیک، شخصیت پردازی و تدوین به تولید آثار موشن گرافی با کیفیتی بالا میپردازد.

 

 

اگر شما هم به خدمات طراحی موشن گرافیک دارید تنها کافی است با ما تماس بگیرید. اینجا تمام آن چیزی است که شما برای نیاز دارید. نقش رویای بهشت