مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه

خانه » اخبار و نوشته ها » مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه
مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه

انتشار: 18/08/17 برچسب ها : -

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه یکی از دغدغه های برپاکنندگان غرفه های نمایشگاهی است. شرکت ها و سازمانهای مختلف در زمان برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه ها زمانی که ابعاد خبری و مستند سازی حضور شرکت خود را بررسی میکنند با آیتم فیلم و عکاسی نمایشگاه مواجه میشوند. مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه، ثبت حضور در رویدادهای مختلف و بین المللی است که نیاز به هنرمندانی حرفه ای دارد. نقش رویای بهشت با تکیه بر دانش فنی بالای خود و تجربه ی برگزاری چنین مراسماتی تضمین کننده ی پوشش دقیق و کامل سالنها و غرفه های نمایشگاهیست.

نقش رویای بهشت در حوزه تهیه فیلم از نمایشگاه ها نیز صاحب تجربه است و به ارائه خدمات در این حوزه می پردازد. صدابرداری حرفه ای و استفاده از دوربین هایی با قابلیت پخش تلویزیونی در بالاترین کیفیت لازم برای ثبت همه جانبه ی نمایشگاه ها از دیگر حوزه های فعالیت ما می باشد. تدوین حرفه ای، نقشی به سزا در نمایش و روایت آنچه در نمایشگاه ها میگذرد دارد.  هنرمندان نقش رویای بهشت علاوه بر تجارب بالایی که در تهیه تیزرهای تلویزیونی دارند همگی با دانش دانشگاهی و با دقتی بالا وظیفه ی تدوین برنامه های سفارشی مشتریان را بخوبی به انجام می رسانند.

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه ها در شاخه خبری جای دارد اما نکته ی بسیار مهم این است که اینگونه از مستندنگاری بی ارتباط با کار تبلیغاتی نمی باشد و نیازمند هنرمندانی، خلاق و باهوش است که بتوانند ضمن روابط عمومی بالا به ثبت دقیق رویدادها بپردازند همچنین مستندسازی نمایشگاه نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی قاب است. یک هنرمند حرفه‌ای می‌تواند به خوبی پیش بینی کند که چه زمانی بهترین لحظه برای گرفتن تصویر مناسب است.

در ابتدا ممکن است مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه کاری سهل و آسان در نظر آید که کیفیت و ظرافت در آن نقش ندارد، اما آیا چنین نظری میتواند درست باشد؟ سوژه ها و یا لحظاتی هستند که باید حتما بهترین تصویر از آنها گرفته شود و شرایط خاصی که مشتریان می‌خواهند حتما جزء تصاویر ثبت شده باشند، همچنین لیستی از موقعیت‌های خاص وجود دارند که در آن حتما باید تصاویر تهیه شود از طرفی حضور کمپانی های قدرتمند در نمایشگاه ها با اتفاقاتی در حواشی آن همراه است از قبیل رونمایی ها، جلسات و سمینارها و مانند آن، پس با چنین توضیحات مختصری می توان دریافت که مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه ها کاری مهم و حساس است که نیازمند دقت کافی در انتخاب شرکت مجری این امر می باشد.

چرا نقش رویای بهشت؟

نقش رویای بهشت به عنوان شرکتی متخصص در حوزه تولید فیلم و عکس تبلیغاتی و همچنین برگزاری همایش ها و جشنواره ها و نمایشگاه ها  با تمامی زوایای این کار به خوبی آشنا است، تمامی اعضای این مجموعه اشراف کامل به جزئیات چنین برنامه هایی دارند. هنرمندان مستندنگاری در نقش رویای بهشت با روابط عمومی بالا که لازمه ی این کار می باشد، پرتوان و با انرژی با دیدی خلاقانه، هنری و خبری در طول اجرای نمایشگاه و یا برگزاری جلسات و حواشی آن در خدمت کارفرما می باشند. از طرفی نکته ی بسیار مهم در خصوص مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه ها رعایت زمان است. مستندنگاران نقش رویای بهشت پیش از شروع افتتاحیه حاضر و تا آخرین لحضات لازم در برنامه حضوری پرثمر خواهند داشت و به محض پایان هر برنامه در نمایشگاه اقدام به آماده سازی، ادیت و ارسال تصاویر جهت تهیه اخبار و انتشار آنها برای کارفرما می نمایند. همچنین در صورت تمایل کارفرما ادیتور عکس نیز به محل انجام پروژه اعزام میشود تا از اولین لحظه های افتتاحیه، عکس ها به صورت آنلاین برای روابط عمومی شرکت و مجموعه سفارش دهنده ارسال گردند تا در بعد رسانه ای، اخبار به صورت لحظه ای به همراه عکسها منتشر شوند.

کارگردانی:

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه نیازمند کارگردانی دقیق این ماجرا است. در نقش رویای بهشت وجیه اله شیرمحمدی، مستندساز با تجربه ای بالا در خصوص ساخت و تهیه فیلم های مستند تبلیغاتی و همچین تیزرهای تبلیغاتی سرپرستی و کارگردانی این گونه مراسمات را برعهده دارد.

شیرمحمدی فارغ التحصیل رشته فیلم سازی است و آثار وی بارها در صداوسیما جمهوری اسلامی ایران مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.

اما مهم ترین دلیل انتخاب نقش رویای بهشت ، رسالت این شرکت است که تعهد در قبال پذیرش مسئولیت و انجام امور محوله در بالاترین سطوح اجرایی می باشد.

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه ، مراسمات همایش ها گردهمایی مانور و… دارای پرتکل های نانوشته ایست که جز تجربه راهی برای شناخت آنها نیست. نقش رویای بهشت پیشگام در هنر فیلم و عکاسی میتواند شما را در رسیدن به اهداف مورد نظر خود نزدیک نماید.

ویرایش و ادیت عکسها آخرین کاریست که باید انجام شود. بسیاری از این عکس‌ها برای استفاده خبری و یا بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای جلب رضایت مشتری در کمترین زمان ممکن عکسها برای استفاده در فضای وب برای کارفرما ارسال میگردد و نسخه ارجینال و با کیفیت بر روی لوح فشرده در اختیار مشتری قرار میگیرد.

برخی از مهمترین رویدادهای مرتبط که توسط نقش رویای بهشت برای پوشش تصویری کل سالن های مختلف یک نمایشگاه انجام شده است

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی (نمایشگاه شهر آفتاب، نخستین دوره، ۱۳۹۶ )

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۱ )

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و دومین، ۱۳۹۲)

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و سومین، ۱۳۹۳)

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و چهارمین، ۱۳۹۴)

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و پنجمین، ۱۳۹۵)

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و ششمین دوره، ۱۳۹۶)

برخی از نمایشگاه هایی که نقش رویای بهشت برای مستند سازی حضور یک غرفه از طریق عکاسی و یا فیلم در آن حضور داشته است

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۰ )

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، نوزدهمین دوره، ۱۳۸۹ )

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیست و دومین دوره، ۱۳۹۵)

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۴)

عکاسی نمایشگاه مطبوعات (مصلی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۳)

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هشتمین دوره، ۱۳۹۵)

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران (محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هفتمین دوره، ۱۳۹۴)

و عکاسی نمایشگاهی برای ده ها شرکت دیگر در نمایشگاه های متعدد دیگر

جهت رزرو عکاسی و تصویربرداری از مراسمات علاوه بر تماس مستقیم با شرکت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۷۵۸۱۴ تماس حاصل فرمایید.