عکاسی نمایشگاه

خانه » اخبار و نوشته ها » اخبار هنری » عکاسی نمایشگاه

عکاسی نمایشگاه یکی از مهم ترین موضوعات در تدارک و برپایی غرفه های نمایشگاهی است. شرکت ها و سازمانهای مختلف در زمان برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه ها زمانی که ابعاد خبری و مستند سازی حضور شرکت خود را بررسی میکنند با آیتم عکاسی نمایشگاه مواجه میشوند. عکاسی نمایشگاه ثبت حضور در رویدادهای مختلف و بین المللی است که نیاز به عکاسانی حرفه ای دارد. نقش رویای بهشت با تکیه بر دانش فنی بالای خود و تجربه ی برگزاری چنین مراسماتی تضمین کننده ی پوشش دقیق و کامل سالنها و غرفه های نمایشگاهیست.

عکاسی نمایشگاه ها در شاخه عکاسی خبری جای دارد اما نکته ی بسیار مهم این است که اینگونه از عکاسی بی ارتباط با عکاسی تبلیغاتی نمی باشد و نیازمند عکاسانی هنرمند، خلاق و باهوش است که بتوانند ضمن روابط عمومی بالا به ثبت دقیق رویدادها بپردازند همچنین عکاس نمایشگاه نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی عکس ها است. یک عکاس حرفه‌ای می‌تواند به خوبی پیش بینی کند که چه زمانی بهترین لحظه برای گرفتن عکس نهایی است.

در ابتدا ممکن است عکاسی از نمایشگاه کاری سهل و آسان در نظر آید که کیفیت و ظرافت در آن نقشی ندارد، اما آیا چنین نظری میتواند درست باشد؟ سوژه ها و یا لحظاتی هستند که باید حتما بهترین عکس از آنها گرفته شود و شرایط خاصی که مشتریان می‌خواهند حتما جزء عکس‌های گرفته شده باشند، همچنین لیستی از موقعیت‌های خاص وجود دارند که در آن حتما باید عکس تهیه شود از طرفی حضور کمپانی های قدرتمند در نمایشگاه ها با اتفاقاتی در حواشی آن همراه است از قبیل رونمایی ها، جلسات و سمینارها و مانند آن، پس با چنین توضیحات مختصری می توان دریافت که عکاسی خبری و یا به تعبیر دیگر عکاسی نمایشگاه ها کاری مهم و حساس است که نیازمند دقت کافی در انتخاب شرکت مجری این امر می باشد.

  • چرا  برای عکاسی نمایشگاه از نقش رویای بهشت استفاده کنیم؟

نقش رویای بهشت به عنوان شرکتی متخصص در حوزه تولید فیلم و عکس تبلیغاتی و همچنین برگزاری همایش ها و جشنواره ها و نمایشگاه ها  با تمامی زوایای این کار به خوبی آشنا است، تمامی اعضای این مجموعه اشراف کامل به جزئیات چنین برنامه هایی دارند. هنرمندان عکاس در نقش رویای بهشت با روابط عمومی بالا که لازمه ی عکاسی خبری می باشد، پرتوان و با انرژی با دیدی خلاقانه، هنری و خبری در طول اجرای نمایشگاه و یا برگزاری جلسات و حواشی آن در خدمت کارفرما می باشند. از طرفی نکته ی بسیار مهم در این خصوص رعایت زمان است. عکاسان نقش رویای بهشت پیش از شروع افتتاحیه حاضر و تا آخرین لحضات لازم در برنامه حضوری پرثمر خواهند داشت و به محض پایان هر برنامه در نمایشگاه اقدام به آماده سازی، ادیت و ارسال عکس جهت تهیه اخبار و انتشار آنها برای کارفرما می نمایند. همچنین در صورت تمایل کارفرما، ادیتور عکس نیز به محل انجام پروژه اعزام میشود تا از اولین لحظه های افتتاحیه، عکس ها به صورت آنلاین برای روابط عمومی شرکت و مجموعه سفارش دهنده ارسال گردند تا در بعد رسانه ای، اخبار به صورت لحظه ای به همراه عکسها منتشر شوند.

اما مهم ترین دلیل انتخاب نقش رویای بهشت برای خدمات عکاسی نمایشگاه:

رسالت این شرکت است که تعهد در قبال پذیرش مسئولیت و انجام امور محوله در بالاترین سطوح اجرایی می باشد.

خدمات عکاسی و تصویر برداری از نمایشگاه ها سالن های نمایشگاهی عکسبرداری و عکاسی از نمایشگاه ها

انتخاب ابزار مناسب در عکاسی نمایشگاه و به کارگیری صحیح از توانایی های دوربین عکاسی به عنوان ابزاری کارآمد در جهت ثبت رویدادها نقشی مهم در ارائه ی عکسهای نهایی دارد که نیازمند مهارت  و توانایی هنرمند عکاس است.

عکاسی نمایشگاه ، مراسمات همایش ها گردهمایی مانور و… دارای پرتکل های نانوشته ایست که جز تجربه راهی برای شناخت آنها نیست. نقش رویای بهشت پیشگام در هنر عکاسی میتواند شما را در رسیدن به اهداف مورد نظر خود نزدیک نماید.

ویرایش و ادیت عکسها آخرین کاریست که باید انجام شود. بسیاری از این عکس‌ها برای استفاده خبری و یا بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای جلب رضایت مشتری در کمترین زمان ممکن عکسها برای استفاده در فضای وب برای کارفرما ارسال میگردد و نسخه ارجینال و با کیفیت بر روی لوح فشرده در اختیار مشتری قرار میگیرد.

همچنین نقش رویای بهشت در حوزه تهیه فیلم از نمایشگاه ها نیز صاحب تجربه است و به ارائه خدمات در این حوزه می پردازد. صدابرداری حرفه ای و استفاده از دوربین هایی با قابلیت پخش تلویزیونی در بالاترین کیفیت لازم برای ثبت همه جانبه ی نمایشگاه ها از دیگر حوزه های فعالیت ما می باشد. تدوین حرفه ای نقشی به سزا در نمایش و روایت آنچه در مراسمات میگذرد دارد.  هنرمندان نقش رویای بهشت علاوه بر تجارب بالایی که در تهیه تیزرهای تلویزیونی دارند همگی با دانش آکادمیک و با دقتی بالا وظیفه ی تدوین مراسمات و همایشهای مشتریان را بخوبی به انجام می رسانند.

برخی از مهمترین رویدادهای مرتبط که توسط نقش رویای بهشت برای پوشش تصویری کل سالن های مختلف یک نمایشگاه انجام شده است:

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی، نمایشگاه شهر آفتاب، نخستین دوره، ۱۳۹۶

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۱

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و دومین، ۱۳۹۲

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و سومین، ۱۳۹۳

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و چهارمین، ۱۳۹۴

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و پنجمین، ۱۳۹۵

مستند سازی فیلم و عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیست و ششمین دوره، ۱۳۹۶

برخی از نمایشگاه هایی که نقش رویای بهشت برای مستند سازی حضور یک غرفه از طریق عکاسی و یا فیلم در آن حضور داشته است

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۰

عکاسی نمایشگاه فرش دست باف تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، نوزدهمین دوره، ۱۳۸۹

عکاسی نمایشگاه مطبوعات، مصلی تهران، بیست و دومین دوره، ۱۳۹۵

عکاسی نمایشگاه مطبوعات، مصلی تهران، بیست و یکمین دوره، ۱۳۹۴

عکاسی نمایشگاه مطبوعات، مصلی تهران، بیستمین دوره، ۱۳۹۳

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هشتمین دوره، ۱۳۹۵

عکاسی نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی تهران، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، هفتمین دوره، ۱۳۹۴

و عکاسی نمایشگاهی برای ده ها شرکت دیگر در نمایشگاه های متعدد دیگر

جهت رزرو عکاسی و تصویربرداری از مراسمات علاوه بر تماس مستقیم با شرکت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۷۵۸۱۴ تماس حاصل فرمایید.

خدمات عکاسی و تصویر برداری از نمایشگاه ها سالن های نمایشگاهی عکسبرداری و عکاسی از نمایشگاه ها

عکاسی نمایشگاه | عکاسی از غرفه های نمایشگاهی | عکاسی از سالن های نمایشگاهی عکاسی از خط تولید شرکت ها