عکاسی تبلیغاتی

خانه » اخبار و نوشته ها » عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی Advertising photography ، شاخه‌ای از عکاسی است که مربوط به عکاسی از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌‌ها می باشد

عکاسی تبلیغاتی

انتشار: 18/10/23 برچسب ها :

عکاسی تبلیغاتی Advertising photography  ، شاخه‌ای از عکاسی است که مربوط به عکاسی از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌‌ها می باشد.

تبلیغات یکی از مهم ترین مولفه های موفقیت مجموعه های اقتصادی است. اختصاص یافتن سهم بیشتر از بازار نیازمند امور مهمی در بخش تبلیغاتی است. به هر میزان که کالایی با کیفیت و استاندارد کافی تولید شود اگر نتواند خود را به خوبی به مشتریانش بشناسد تمامی آنچه که در زمان تولید هزینه کرده است را از دست میدهد و در بازار رقابتی با سایر رقبا نقشی نخواهد داشت. یکی از مهم ترین نیازهای تبلیغاتی در کنار سایر امور عکاسی تبلیغاتی است.

عکاسی تبلیغاتی در اقلام متفاوت تبلیغات مورد کاربرد است. پوستر، بیلبورد، آگهی‌ها و مجلات از آن دسته اند. شناخت کافی از محصول و درک اهداف سفارش دهنده و آنچه قصد بازگویی از طریق عکس است از مهم ترین نیازمندیهای عکاسی تبلیغاتی است تا با دانش کافی نسبت به مسائل، نزدیکترین نیاز مشتری با تفکرات دوطرف شکل گیرد. ما در این شاخه از عکاسی به جزئیات متفاوتی دقت خواهیم کرد. رنگ، نور، عناصر زیباشناسانه و گرافیک بخشی از آن دسته اند. تهیه یک عکس پیش از آنکه به مرحله عینیت دست یابد نیازمند خلق ایده برای ثبت است. عکاسی تبلیغاتی گاهی عکسی با نورپردازی حرفه ای با فضاسازی مینیمال که عکسی ساده را ثبت میکند و گاه با ایده ای همراه است که خلاقیت های عکاسی تبلیغاتی را به رخ میکشد.

عکاسی تبلیغاتی در برگیرنده عکاسی مواد غذایی، عکاسی محصولات آرایشی بهداشتی، محصولات صنعتی، کیف و چرم و کفش، پوشاک و مدلینگ، محصولات آشپزخانه ای و تزئیناتی، خودرو و دهها عنوان دیگر است که هنرمند عکاس با شناخت از محصول و تجربه اقدام به تهیه عکس مورد نظر مشتری می نماید، که در هریک از این موارد داشتن تجهیزات مناسب از ضروریات دیگر آن به حساب می آید. دوربین عکاسی و لنزهای مناسب و داشتن مجموعه ای از ادوات نورپردازی همگی نقشی مهم در عکاسی تبلیغاتی دارند.

آنچه هدف بخش عکاسی در نقش رویای بهشت است نمایش محصولات شما با کیفیت مطلوب و در جهت رساندن اهداف شما خواهد بود. ما قصد داریم بهترین شرایط تبلیغاتی را تجربه ای که در این زمینه داریم برای شما ایجاد نماییم.

شما میتوانید نمونه کارهای ما در زمینه عکاسی تبلیغاتی را در این بخش ببینید.