خدمات تصویری عکاسی | تصویربرداری | تدوین

خانه » اخبار و نوشته ها » خدمات تصویری عکاسی | تصویربرداری | تدوین
خدمات تصویری فیلم برداری عکاسی

خدمات تصویری عکاسی | تصویربرداری | تدوین

انتشار: ۹۷/۰۸/۲۲ برچسب ها :

خدمات تصویری عکاسی | تصویربرداری | تدوین یکی از دلمشغولی های ادارات و نهادهای مختلف است. نقش رویای بهشت با تکیه بر دانش فنی بالای خود و تجربه ای که پس از سالها اندوخته شده است تضمین کننده ی پوشش دقیق و کامل برنامه های متعدد و مختلف است.

اجرای خدمات تصویری نیازمند تصویربرداران هنرمند، خلاق و باهوش است که بتوانند ضمن روابط عمومی بالا به ثبت دقیق رویدادها بپردازند همچنین خدمات عکاسی و تصویربرداری نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی عکس است.

یک عکاس حرفه‌ای می‌تواند به خوبی پیش بینی کند که چه زمانی بهترین لحظه برای گرفتن عکس نهایی است. همانطور که یک تصویربردار حرفه ای برای بستن قاب نهایی خود با تجربه ای که سالها برای به دست آوردن آن تلاش کرده است موقعیت صحیح را به راحتی تشخیص میدهد.

رشد تکنولوژی باعث شده است در ابتدا این تصور حاصل شود که عکسبرداری کاری سهل و آسان است که کیفیت و ظرافت در آن نقش ندارد، اما آیا چنین نظری میتواند درست باشد؟

لحظه اهدای جایزه، رونمایی، حضور شخصیتی برجسته و دهها نمونه دیگر تنها مثالهایی هستند که باید حتما بهترین عکس از آنها گرفته شود.

لحظاتی که با کمترین غفلت از بین میروند و جایگزینی نخواهند داشت، از طرفی مهارت و دقت در فنون عکاسی موضوع دیگریست که باید در این حوزه در نطر داشت. پس با چنین توضیحات مختصری می توان دریافت که عکاسی کاری مهم و حساس است که نیازمند دقت کافی در انتخاب شرکت مجری ارائه دهنده خدمات تصویری می باشد.

چرا خدمات تصویری نقش رویای بهشت؟

هنرمندان با تجربه

روابط عمومی بالا

خلاق و تاثیر گذار

متعهد و متخصص

وقت شناس

استفاده از ابزار حرفه ای

دارای کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده

هنرمندان تصویربردار در نقش رویای بهشت با روابط عمومی بالا که لازمه ی عکاسی می باشد، پرتوان و با انرژی با دیدی خلاقانه و هنری در طول اجرای مراسم و یا برگزاری جلسه در خدمت کارفرما می باشند. از طرفی نکته ی بسیار مهم در خصوص مراسمات رعایت زمان است.

تیم ارائه دهنده ی خدمات تصویری  نقش رویای بهشت پیش از شروع مراسم در جلسه حاضر و تا آخرین لحضات لازم در برنامه حضوری پرثمر خواهند داشت و به محض پایان برنامه اقدام به آماده سازی، ادیت و ارسال عکس جهت استفاده کارفرما به هر نحوی که لازم یاشد همچون استفاده در فضای مجازی و یا تهیه اخبار و انتشار آنها برای کارفرما می نمایند.

همچنین در صورت تمایل کارفرما ادیتور عکس نیز به محل انجام پروژه اعزام میشود تا از اولین لحظه های مراسم، عکس ها به صورت آنلاین برای سفارش دهنده ارسال گردند و خاطره ای خوش از همکاری با تیم خدمات تصویری نقش رویای بهشت در ذهن شما ماندگار گردد.

اما مهم ترین دلیل انتخاب نقش رویای بهشت به عنوان تیم حرفه ای خدمات عکاسی و تصویربرداری ، رسالت این شرکت است که تعهد در قبال پذیرش مسئولیت و انجام امور محوله در بالاترین سطوح اجرایی می باشد.

انتخاب ابزار مناسب در عکاسی و به کارگیری صحیح از توانایی های دوربین عکاسی به عنوان ابزاری کارآمد در جهت ثبت رویدادها نقشی مهم در ارائه ی عکسهای نهایی دارد که نیازمند مهارت  و توانایی هنرمند عکاس است.

بساری از نهادهای مختلف از خدمات تصویری ما استفاده میکنند:

از آن جمله میتوان به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وزارت ارتباطات و فن آوری ، وزارت صنعت معدن و تجارت ، وزارت دادگستری ، بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) ، مرکز ملی فرش ایران ، سازمان ملی استاندارد و … تنها برخی از مشتریان ما هستند.

جهت رزرو خدمات تصویری شامل عکاسی و تصویربرداری با ما تماس حاصل فرمایید. ۰۲۱۶۶۹۴۱۰۶۱

خدمات تصویری عکاسی | تصویربرداری | تدوین
5 از 1 رای